शाखा

क्षेत्रीय कार्यालयहरू

ठेगाना : बुटवल ११ , मिलन चोक

फोन : ०७१-५४७८९७

प्रबन्धक : श्रीकृष्ण जोशी


क्र.ससाखाको नाम ठेगाना साखा प्रबन्धक को नाम
मंगलपुर शाखा करहिया रुपन्देही बिष्णु बाबु पन्त
बुटवल शाखा बुटवल रुपन्देही नेत्र बहादुर अधिकारी
अर्घखाँची शाखा सन्धीखर्क अर्घखाँची टिकाराम पौडेल
घोराही शाखा त्रिभुवन दाङ्ग कृष्ण बहादुर लामिछाने
तुलसीपुर शाखा तुल्सीपुर दाङ्गॠषिबाबु देवकोटा
कोहलपुर क शाखा कोहलपुर बाँके कृष्ण बहादुर थापा
सुनवल शाखा सुनवल नवलपरासी लालमणि महतो
बाणगंगा (जितपुर) शाखा गजेडा कपिलबस्तु अनुरुध यादब
प्युठान शाखा बिजुवार प्युठान अनिल ओली
१०भिंग्री शाखा भिंग्री प्युठान तेजमनी लोहनी
११ बर्दघाट शाखा माकर नवलपरासी मोहन राज ढुंङ्गाना
१२भालुवाङ्ग शाखा लालमटीया दाङ्गरामकृष्ण पाण्डे
१३ मैनापोखर शाखा मैनापोखर बर्दिया शान्ती सुबेदी
१४जयनगर शाखा जयनगर कपिलबस्तु राम विशेश्वर यादव
१५ मानपुर शाखा राजापुर बर्दिया दीपक राज अधिकारी
१६ मगरागढी शाखा मगरागढी बर्दिया बिजय चौधरी
१७कोहलपुर ख शाखा कोहलपुर बाँके तपेन्द्र बहादुर साउँद
१८ तम्घास शाखा रेसुङ्गा गुल्मी बुद्धिराम चौधरी
१९रामपुर शाखा रामपुर पाल्पा सरोज पाठक
२० होलेरी शाखा डुव्रिङ्ग रोल्पा नवराज के.सी
२१ बागेश्वरी शाखा खजुरा खुर्दा बाके गुरु प्रसाद खनाल
२२ रानीबगीया शाखा सैनामौना नगरपालिका रुपन्देही प्रकाश संग्रौला
२३ बगनाहा शाखा ठाकुरबबा बर्दीया लाल बहादुर चौधरी

ठेगाना : बजनी जितपुर

फोन : ०५७-५२४५८१

प्रबन्धक : लाल बहादुर यादव


क्र.सशाखाको नाम ठेगाना साखा प्रबन्धक को नाम
जलेश्वर शाखाजलेश्वर,महोत्तरीधिरज कुमार यादव
जितपुर 'क' शाखा छिमेकचोक बजनी, जितपुर, बारा श्याम प्रसाद कुसुवा
जितपुर 'ख' शाखा राम मन्दिर, जितपुर, बारा निरज मैनाली
कलैया शाखा राजदेवी, कलैया, बारा सन्तोष कुमार चौधरी
चंद्रनिगाहपुर शाखा
चंद्रनिगाहपुर, रौतहट सुन्दर कुमार बोट
गरुडा शाखा गरुडा बजार, गरुडा, रौतहट रास नारायण महतो
वीरगंज शाखा तेजारथ टोल, वीरगंज, पर्सा जयमल दास
परवानीपुर शाखा परवानीपुर, लिपनीमाल, बारा बसन्त कुमार महतो
सिमारा शाखा सिमारा, बारा हरि प्रसाद डुम्राकोटी
१० लालबन्दी शाखा लालबन्दी सर्लाही बिकश्मान श्रेष्ठ
११ ढल्केबर शाखा ढल्केबर बजार, ढल्केबर, धनुषा अजय कुमार शाह
१२ बर्दीवास शाखा बरगाछी टोल, बर्दीवास, महोत्तरी केन्द्र बि.क
१३ जनकपुर शाखा रजौला, जनकपुर, धनुषा सुजित कुमार झा
१४ लाहान शाखा रघुनाथपुर टोल, लाहान, सिराहा संजय कुमार महतो
१५ रामगोपालपुर शाखा रामगोपालपुर, महत्तरी चन्दन कुमार शाह
१६ ड्राईपोर्ट श्रीसिया शाखा
सुक्खा बन्दरगाह, सर्सिया, पर्सा बिरेन्द्र कुमार यादव
१७ बरहथावा शाखा बजार टोल, बरहथावा, सर्लाही गोबिन्द पन्त
१८ निजगढ शाखा निजगढ, बारा ओम प्रकाश चौधरी
१९ सुवर्णपुर शाखा मक्कर, सुवर्णपुर, पर्सा अहमद मंसुर
२० दहियार शाखा गंजभवानीपुर, दहियार, बारा रुपलाल प्रसाद पटेल
२१ मानवा शाखा मनावाबजार, बागवान, पर्सा सिकिन्दर दास
२२ सपही शाखा कोल्हवी बजार, कोल्हवी, बारा रामनरेश मण्डल
२३ हरिहरपुर शाखा
सिन्धुलीटोल, महेन्द्रनगर, धनुषा मोहनलाल चौधरी
२४ लालपुर शाखा लालपुर , असनपुर, सिराहा मोहम्मद अमजद हुसेन
२५ बयालबस शाखा कोठाटोल, इश्वोरपुर, सर्लाही उमेश कुमार चौधरी
२६ श्रीपुर शाखा श्रीपुर बजार , सखुवा प्रसौनी, पर्सा शत्रुघन प्रसाद याधाव
२७ पोखरिया शाखा सिवारअव, पोखरिया, पर्षा सन्तोष कुमार चौधरी
२८ फुलवरिया शाखा कतरिरोड, फुलवरिया, सिरहा सुरेश प्रसाद जयसवाल
२९निगोल शाखा शिवाभात्ति टोल, निगौल, महोत्तरी सुरेश प्रसाद शाह
३० जनकपुर ख शाखाजनकपुर,धनुषाअरुण प्रसाद थारु

ठेगाना : इटहरी ८ त्रिबेणी टोल

फोन : ०२५-५८६९७१

प्रबन्धक : रामनाथ महतो


S.Nशाखा ठेगाना साखा प्रबन्धक को नाम
गाईघाट शाखा असिररोड, त्रियुगा, उदयपुर सिताराम लौडारी
इटहरी 'क' शाखा सयपत्री टोल, इटहरी, सुनसरी प्रेम श्रेष्ठ
बिराटनगर क शाखा शिच्याकर्यलायरोड, बिराटनगर, मोरंगदिलकुमार बिक
इनरुवा शाखा इनरुवा बजार, इनरुवा, सुनसरी मनोज प्रसाद यदव
धारन शाखा सैनिकचोक, धरन, सुनसरी यादव दाहाल
चक्रघट्टी शाखा चक्रघट्टी चोक, महेन्द्रनगर, सुनसरी अनिश थापा
दुहवी शाखा दुहवी बजार, दुहवी, सुनसरी गुरु प्रसाद पोखरेल
दमक शाखा गोर्खाली टोल, दमक, झापा पदम बहादुर कार्की
बिर्तामोड शाखा पाथिभरा टोल, बिर्तामोड, अनारमनी, झापा लोकनाथ मिश्र
१० कटारी शाखा गोलपार्क, कटारी बजार, कटारी, उदयपुर चन्दन कुमार रौनियार
११ नेपालटार शाखा नेपालटार बजार, इलाम हेमराज दाहाल
१२ तिनघरे शाखा तिनघरे बजार, पंचकन्य, इलाम लक्ष्मण क्षेत्री
१३बसाहा शाखाबेल्टार बसाहा,उदयपुरसुसिल कुमार शाहा
१४बिराटनगर 'ख' शाखा शिक्षाकार्यालय रोड, बिराटनगर, मोरंङ्गकेशब राज बिष्ट
१५जोरपाटी शाखा जोरपाटी, तांखुवा, धनकुटाशशि कान्त न्यौपाने
१६जिरीखिम्ती शाखा जिरीखिम्ती बजार, स्ररर, तेहथुम सुर्य बीकम बस्नेत
१७बर्नालु शाखा रमाइलोडाँडाँ, सिद्धिचरण, ओखलढुङ्गा सोम बहादुर गोले
१८ बानेश्वोर शाखा जिरो प्वाइन्ट, चैनपुर, संखुवासभा कोमल प्रसाद जोशी
१९ नागी शाखा गणेश चोक, नागी, पाँथर सुजना राई
२० सल्लेरी शाखा शिब मन्दीर टोल, दुधकुण्ड, सोलुखम्बु जिवन लामिछाने
२१ दिक्तेल शाखा लयालु होटेल नजीक, दिक्तेल, खोटाङकिसोर चौधरी
२२ भोजपुर शाखा बैकरोड, भोजपुर बिष्णु भुसाल
२३ फ़ुङलिङ्ग शाखा नापी कार्यालय टोल, ताप्लेजुङ ऋषिराम तिमलसिना
२४ईटहरी 'ख' शाखा सयपत्री टोल, ईटहरी, सुनसरी बिल्टु कुमार महत्तो
२५देवानगंज शाखा देवानगजं गाउपालीका, सुनसरी बम बहादुुर पाण्डे

ठेगाना : बानेश्वोर ३४ काठमाडौँ रत्नराज्य स्कुल नजिक

फोन : ०१-४४९०५१३

प्रबन्धक : निरन्जन महतो


क्र.ससाखाको नाम ठेगाना साखा प्रबन्धक को नाम
बनेपा शाखा बुस्पर्क, बनेपा, काभ्रे राजेन्द्र सेढाई
पाँचखाल शाखा समाज कल्याण चोक, पाँचखाल, काभ्रे गिम्भिर बर्तौला
धादिङ्ग शाखा बिच्बजर धादिङ्ग, निलकण्ठ, धादिङ्गमेघ राज पन्त
गजुरी शाखा पुरानो फिल्म हल टोल, गजुरी, धादिङ्ग, नारायण जोशी
पोखरा शाखा जाल्पा मन्दीर, पोखरा, कास्की ध्रुब राज पौडेल
दमौली शाखा दमौलीबजार, ब्यास, तनहुँ बलराम जोशी
दुई पिप्ले शाखा दुई पिप्ले चोक, रम्घा, लम्जुङ्ग शिवजी तिमिल्सिना
गोर्खा शाखा गोरखाबजार, पृथ्बीनारायण, गोरखाटिका बहादुर थापा
स्याङ्गजा शाखा ठाडालाईन, पुतलीबजार, स्याङ्गजा क्षत्र मान श्रेष्ठ
१० वालिङ्ग शाखा नगरपालिका जनेबटो ठाडोलाईन, वालिङ्ग, स्याङ्गजा दिपेन्द्र प्रसाद पाण्डे
११ सीउडीबर शाखा सीउडीबर, सुन्दरबजार, लम्जुङ्गराम कृष्ण पन्त
१२ विशीशहर शाखा शोर चोक, विशीशहर, लम्जुङ्ग ऋषि कान्त न्यौपाने
१३ तालचोक शाखा तालचोक, लेखनाथ, कास्की सुवास श्रेष्ठ
१४ आबुखैरेनी शाखा गोरखारोड, आबुखैरेनी, तनहुँ भेषबहादुर बि.क
१५ खैरेनीटार शाखा खैरेनीटार बजार, खैरेनीटार, तनहुँ सन्तोष खनाल
१६ टाँडी शाखा टाँडी, रत्ननगर, चितवन शोभा कंडेल
१७भरतपुर शाखा शंकरपथ, भरतपुर, चितवन शक्ती प्रकाश अधिकारी
१८ चनौली शाखा चनौली, सरदानगर, चितवन ज्ञानेन्द्र पन्त
१९ माडी शाखा वरुवाबजार, माडी, चितवन सरोज राज जोशी
२० पर्सा शाखा पर्सा, खैरहनी, चितवन नमराज श्रेष्ठ
२१ दुधौली शाखा दुखौली चौकीटोल, दुखौली, उदयपुर रामज्ञान यदब
२२ कावासोती शाखा गनेशमानचोक, कावासोती, नवलपरासी अनन्त अर्याल
२३ डकाहा शाखा डकाहा बजार, सिथौली, सिन्धुली अहमद बैठा
२४ मध्यबिन्धु शाखा चोरमार चोक, तमसरिया, नवलपरासी लक्ष्मी आचार्य बन
२५बेत्रावती शाखा बेत्रावती बजार, गेर्खु, नुवाकोट भानुभक्त आर्चार्य
२६ सिन्धुपल्चोक शाखा मेलचौर ज्ञानमन्दिर स्कुल नजिक, चौतारा, सिन्धुपल्चोकबसन्त घिमिरे
२७दोलखा शाखा चरिकोट, भिमेश्वोर, दोलखा रामहरी अधिकारी
२८ धैबुङ्ग शाखा कालिकास्थान, धैबुङ्ग, रसुवा भाष्कर गौतम
२९ बेनी शाखा बेनी, अथुंगे, म्याग्दी सुरेश बोट
३०बाग्लुंङ्ग शाखा उपल्लो चौर, बाग्लुंङ्ग, प्रकाश घिमिरेप्रकाश घिमिरे
३१ कुश्मा शाखा चमर्के, कुश्मा, पर्वत राजेन्द्र अधिकारी
३२ कोलुवा शाखा कोलुवा, मध्यबीन्दु, नवलपरासी सन्तोष कुमार चौधरी
३३ हेटौडा शाखा अजरअमर रोड मदन राज जोशी
३४ सिन्धुली शाखा राटमाटे हस्पिटल चोक, कमलामाई, सिन्धुली भिमल मुखीया
३५भिमान शाखा भिमान, कमलामाय, सिन्धुली मुना बडुवाल
३६ रामेछाप शाखा भैसेस्वर, मन्थली, रामेछापदेबेन्द्र भण्डारी

ठेगाना : गेटा कैलाली

फोन : ०९१-५५०४६७

प्रबन्धक : बेदनाथ अधिकारी


क्र.सशाखा को नाम ठेगानासाखा प्रबन्धक को नाम
सुर्खेत शाखाबिरेन्द्रनगर,सुर्खेत ध्रुब राज अधिकारी
जाँजरकोट शाखाखलंगा, जााँरकोटकर्ण बहादुर कार्कि
दैलेख शाखानारायण न.पा., दैलेखकोमल प्रसाद शर्मा
गेटा शाखागेटा, कैलालीप्रकास अधिकारी
छिन्चु शाखाभेरी गांगा न.प, सुर्खेत गणेश पुन मगर
साडेपानी शाखासााढेपानी , कैलालीराजन थापा
भजनी शाखा भजनी, कैलालीप्रशुराम चौधरी
पथरैया शाखापथरैया, कैलालीबिबेश बिश्वकर्मा
चौरजहारी शाखाबिजयश्वरी, रुकुमनिराकर अर्याल
१० साफेबगर शाखासाँफेबगर, अछामदेवेन्द्र थापा
११ पुर्नबास शाखापुर्नबास न.पा., कंचनपुरकमल प्रसाद जैशी
१२ बोटेचौर शाखासहारे, सुर्खेतमान बहादुर राना
१३ अमरगढी शाखाअमरगढी, डडेलधुरासुर्दशन तिम्सिना
१४ हसुलीया शाखाहसुलीया, कैलालीभुप सार्की
१५ जुम्ला शाखा चन्दन नाथ न.पा., जुम्लाराजु कुमार दास बनिया
१६ राजिपुर शाखा गौरी गंगा गाउपालिका, कैलालीपोषण पान्डे
१७ गोपघाट शाखा शीखर नगरपालीका, डोटीतारा प्रसाद न्यौपाने
१८ बैतडी शाखा पाटन नगरपालीका, बैतडीदिनेश सिहं बिष्ट
१९ बाजुरा शाखाबुढीगंगा नगरपालीका, बाजुराकमल तिमिल्सेना
२० दैजी शाखाबेदकोट नगरपालीका, कंचनपुरजगत ठकुल्ला
मुख्य कार्यालय

ठेगाना : मध्य वानेश्वर–३४, काठमाडौं

फोन : ०१–४४९०५१३, ०१–४४६४८५२

फियाक्स : ०१–४४६५७८५

इमेल : cbbhtd@ntc.net.np