Branches

Regional Offices

Address : बुटवल ११ , सुक्खा नगर

Phone : ०७१-५४७८९७

Manager : श्रीकृष्ण जोशी


क्र.सशाखाको नाम ठेगाना शाखा प्रबन्धकको नाम फोन नं
मंगलापुर शाखा भलवारी ,करहिया-१ ,रुपन्देही प्रमिला तिमिल्सीना ०७१-५६००९४ 
बुटवल शाखा शुख्खानगर ,बुटवल -३, रुपन्देही सरोज पाठक ०७१-५४३४२६ 
अर्घखाँची शाखा
पाणिनी चोक, सन्धीखर्क-६ ,अर्घाखाँचीटिकाराम पौडेल ०७७-४२०७५९ 
घोराही शाखा शिवबस्ती टोल, त्रिभुवन-८ ,दाङ्ग सुजन बाबु पाण्डे ०८२-५६३२६० 
तुलसीपुर शाखा तुल्सीपुर, तुलसीपुर- ,दाङ्ग लाल बहादुर चौधरी ०८२-५२१७३२ 
कोहलपुर क शाखा बगिया स्कूल नजिक ,कोहलपुर-९, बाँके कृष्ण बहादुर थापा ०८१-५४१६३७ 
सुनवल शाखा सुनवल बजार ,सुनवल-२ , नवलपरासी ऋषिबाबु देवकोटा ०७८-५७०४६७ 
बाणगंगा (जितपुर) शाखा तौलिहवा रोड,गजेडा-११, कपिलबस्तु अनुरुध कुमार यादव०७६-५५०२९४ 
प्युठान शाखा प्युठान,बिजुवार-६, प्युठान अनिल आले ०८६-४६०४६६ 
१०भिंग्री शाखा भिंग्री बजार,भिंग्रो-२, प्युठान तेजमणी लोहनी०८६-४०००८९
११ बर्दघाट शाखा बर्दघाट बजार ,माकर-४, नवलपरासी मोेहन राज ढुंगाना०७८-५८०५३८
१२भालुवाङ्ग शाखा पुल्चोक,लालमटीया-३,दाङ्गरामकृष्ण पाण्डे ०८२-४१५०९२
१३ मैनापोखर शाखा बजार टोल, मैनापोखर-६,बर्दिया मनोज सापकोटा०८४-४०१०६७
१४जयनगर शाखा गोरुसिंगे बजार,जयनगर-७, कपिलबस्तु बिष्णु भुसाल०७६-५४५१८४
१५ मानपुर शाखा मानपुर, राजापुर-१७, बर्दिया शैलेन्द्र कुमार चौहान९८२२९६११३९
१६ मगरागढी शाखा मगरागढी बर्दिया गुरु प्रसाद खनाल०८४-४०४०४४
१७कोहलपुर ख शाखा बगिया स्कूल नजिक ,कोहलपुर-९, बाँके तपेन्द्र बहादुर साउँद०८१-५४१३३७
१८ तम्घास शाखा तम्घास, रेसुङ्गा-२, गुल्मी भिम बहादुर बुढाथोकी०७९-५२०८८२
१९रामपुर शाखा विजयपुर,रामपुर-९, पाल्पा संकल्प लामीछाने०७५-४०११०५
२० होलेरी शाखा होलेरी, डुव्रिङ्ग-१, रोल्पा गणेश पुन मगर ०८१-६९४८२२
२१ बागेश्वरी शाखा बगेश्वोरी, खजुरा खुर्दा-३, बाके बिजय चौधरी०८१-५६०१०९
२२ रानीबगीया शाखा रनिबगीया, सैनामैना-२, रुपन्देही प्रकाश संग्रौला ०७१-४०५२९३
२३ बगनाहा शाखा बगनाहा, ठाकुरबबा-३, बर्दीया लालमणि महतो ०८१-६९४४४५
२४ पुन्चाकुले शाखा खलटपुर ,बबई-६, दाङ्ग जय कुमार महतो९८४४९०२०३३
२५सुर्यपुरा शाखादेवदह नगरपालिका, रुपन्देही बिष्णु वावु पन्त९८४१८६९८२९
२६राजपुर शाखाराज्पुल गाउँपालिका, दाङकृष्ण प्रसाद न्यौपाने९८४५०८०४५६
२७बलकोट शाखाछत्रदेव गाउँपालिका, अर्गखाची मिना न्यौपाने९८४५१७६६६३
२८डुडुवा शाखाडुडुवा गाउँपालिका, बाँके कुुन्दन कुुमार साह९८६४९१७०९९
२९हाँसीपुर शाखाबंगलाचुली गाउँपालिका. दाङदिपेन्द्र प्रसाद कुशवाहा९८१२८३१९२२
३०गढवा शाखागढवा गाउँपालिका, दाङदेवानन्द गुप्ता९८६१४४२९१०
३१कमिरेचौर शाखाबंगलाचुली गाउँपालिका. दाङराज कुमार अगस्ती९८६६३११९५५
३२लोहरपानी शाखाबंगलाचुली गाउँपालिका. दाङप्रतिभा अधिकारी९८६७७६७१३९

Address : बजनी जितपुर

Phone : ०५३-५२०६५५

Manager : लाल बहादुर यादव


क्र.सशाखाको नाम ठेगाना शाखा प्रबन्धक को नाम फोन नं
जलेश्वर शाखाभारीटोल,जलेश्वर-,महोत्तरीधिरज कुमार यादव०४४-५२०७०५
जितपुर 'क' शाखा बजनी, जितपुर-३ , बारा श्यामबाबु प्रसाद कुशवाहा०५३-५२०६५५
कलैया शाखा राजदेवी टोल , कलैया-५ , बारा सन्तोष कुमार चौधरी ०५३-५५१०८२

चंद्रनिगाहपुर शाखा
चंद्रनिगाहपुर बजार ,चंद्रनिगाहपुर-१ , रौतहट कुमुधा जोशी०५५-५४०२६४
गरुडा शाखा गरुडा बजार, गरुडा-१ , रौतहट रास नारायण महतो ०५५-५६५३८४
वीरगंज शाखा तेजारथ टोल, वीरगंज-१६ , पर्सा जयमल दास ०५१-५३२२५०
परवानीपुर शाखा परवानीपुर, लिपनीमाल-६ , बारा राम विशेश्वर यादव०५१-४१०१२२
जितपुर 'ख' शाखा राम मन्दिर, जितपुर-३ , बारा निरज मैनाली ०५३-५२१८६१
सिमारा शाखा सिमारा बजार ,सिमारा-२ , बारा हरि प्रसाद डुम्राकोटी०५३-५२१६८५
१० लालबन्दी शाखा लालबन्दी बजार, लालबन्दी-१, सर्लाही विकासमान श्रेष्ठ०४६-५०११८८
११ ढल्केबर शाखा ढल्केबर बजार, ढल्केबर-६ , धनुषा अजय कुमार शाह ०४१-५६००७५
१२ बर्दीवास शाखा बरगाछी टोल, बर्दीवास-१ , महोत्तरी केन्द्र बि.क ०४४-५५०६७१
१३ जनकपुर क शाखारजौल, जनकपुर-१४ , धनुषा सुजित कुमार झा ०४१५२३५०९
१४ लाहान शाखा रघुनाथपुर टोल, लाहान-४ , सिराहा संजय कुमार महतो ०३३-५६१७९७
१५ रामगोपालपुर शाखा रामगोपालपुर बजार ,रामगोपालपुर-६ , महत्तरी सन्तोष कुमार चौधरी०४४-४१००६७
१६ ड्राईपोर्ट शाखासुक्खा बन्दरगाह, सर्सिया-६ , पर्सा बिरेन्द्र कुमार यादव०५१-५९००७८
१७ बरहथावा शाखा बजार टोल, बरहथावा-६ , सर्लाही सन्तोष कुमार यादव०४६-५४०००८
१८ निजगढ शाखा निजगढ बजार ,निजगढ-९ , बारा सुरेश प्रसाद शाह ०५३-५४०१५४
१९ सुवर्णपुर शाखा मक्कर डाडा , सुवर्णपुर-६ , पर्सा रंजय कुमार महतो०५१-६९१९३६
२० दहियार शाखा गंजभवानीपुर, दहियार-९ , बारा मनोज प्रसाद यादव०५३-४०१०७५
२१ मानवा शाखा मनावा बजार, बागवाना-८ , पर्सा सिकिन्दर दास ०५३-६९२४५७
२२ सपही शाखा कोल्हवी बजार, कोल्हवी-४ , बारा रामनरेश मण्डल ०५३-४१००२७
२३ हरिहरपुर शाखा
सिन्धुलीटोल, महेन्द्रनगर-५ , धनुषा मोहनलाल चौधरी ०४१-५४००८४
२४ लालपुर शाखा लालपुर , असनपुर-६ , सिराहा महम्मद अमजद हुसेन०३३-५४००४४६
२५ बयालबस शाखा कोठाटोल, इश्वोरपुर-५ , सर्लाही उमेश कुमार चौधरी ०४६-५७५१९७
२६ श्रीपुर शाखा श्रीपुर बजार , सखुवा प्रसौनी-२ , पर्सा शत्रुघन प्रसाद यादव९७५५००१००९
२७ पोखरिया शाखा सिवारअव, पोखरिया-९ , पर्सा सन्तोष कुमार चौधरी ०५१-५६००१२
२८ फुलवरिया शाखा कटारी रोड, फुलवरिया-६ , सिरहा सुरेश प्रसाद जयस्वाल ०३३-५५०६४७
२९निगौल शाखाशिवाभात्ति टोल, निगौल-२ , महोत्तरी ओम प्रकाश चौधरी०४४-५५६१४०
३० जनकपुर ख शाखारजौल, जनकपुर-१४ ,धनुषाअरुण प्रसाद थारु ०४१-५२५९०८
३१कञ्चनरुप शाखाकञ्चनरुप नगरपालिका, सप्तरी कुलेश्वर कुमार राम९८१०३८९८१७

Address : इटहरी ८ त्रिबेणी टोल

Phone : ०२५-५८६९७१

Manager : रामनाथ महतो


S.Nशाखा ठेगाना शाखा प्रबन्धक को नाम फोन नं
गाईघाट शाखा असारी रोड, त्रियुगा-२ , उदयपुर सिताराम लौडारी ०३५-४२१३५३
इटहरी 'क' शाखा सयपत्री टोल, इटहरी-४ , सुनसरी प्रेम लाल श्रेष्ठ०२५-५८४७४९
बिराटनगर क शाखा शिच्याकर्यलायरोड, बिराटनगर-१५ , मोरङ्ग अनुप महतो०२१-४७२६९३
इनरुवा शाखा इनरुवा बजार, इनरुवा-१ , सुनसरी उर्मिला कार्की ०२५-५६१२९८
धरान शाखासैनिकचोक, धरान-१ , सुनसरी यादव दाहाल ०२५-५३१२२४
चक्रघट्टी शाखा चक्रघट्टी चोक, महेन्द्रनगर-१ , सुनसरी अनिश थापा ०२५-५५१११२
दुहवी शाखा दुहवी बजार, दुहवी-१ , सुनसरी गुरु प्रसाद पोखरेल ०२५-५४१३६३
दमक शाखा गोर्खाली टोल, दमक-१० , झापा पदम बहादुर कार्की ०२३-५८५२१०
बिर्तामोड शाखा पाथिभरा टोल, बिर्तामोड, अनारमनी-३ , झापा लोकनाथ मिश्र ०२३-५४४१०१
१० कटारी शाखा गोलपार्क, कटारी बजार, कटारी-४ , उदयपुर चन्दन कुमार रौनियार०३५-४५००६१
११ नेपालटार शाखा नेपालटार बजार,साँखेजुङ्ग-७ , इलाम हेमराज दाहाल ०२७-६९१४२७
१२ तिनघरे शाखा तिनघरे बजार, पंचकन्या-८ , इलाम लक्ष्मण कुमार क्षेत्री०२७-५५५२१५
१३बसाहा शाखाचतारा लाईन, बेल्टार बसाहा-२ ,उदयपुरसुशिल कुमार साह०३५-४४०३६७
१४बिराटनगर 'ख' शाखा शिक्षाकार्यालय रोड, बिराटनगर-१५ , मोरंङ्गकेशब राज बिष्ट ०२१-४७२८५१
१५जोरपाटी शाखा जोरपाटी, तांखुवा-९ , धनकुटारुपलाल प्रसाद पटेल ०२६-४०४१५५
१६जिरीखिम्ती शाखा जिरीखिम्ती बजार, स्ररर-९ , तेहथुम सरोज अधिकारी ०२६-४१००९०
१७बर्नालु शाखा रमाइलोडाँडाँ, सिद्धिचरण-३ , ओखलढुङ्गा सोम बहादुर गोले ०३७-५२०६४६
१८ बानेश्वोर शाखा जिरो प्वाइन्ट, चैनपुर-११ , संखुवासभा सुरेन्द्र बोट०२९-५७००३४
१९ नागी शाखा गणेश चोक, नागी-६ , पाँथर सुजना राई ९८४५५१४८८२
२० सल्लेरी शाखा शिब मन्दीर टोल, दुधकुण्ड-५ , सोलुखुम्बु जिवन लामिछाने०३८-५२०१४८
२१ दिक्तेल शाखा लयालु होटेल नजीक, दिक्तेल-२ , खोटाङकिशोर प्रसाद चौधरी०३६-४२०५१९
२२ भोजपुर शाखा बैकरोड, भोजपुर-७ , भोजपुर राजेश प्रशाद कुशवाहा०२९-४२०३२४
२३ फ़ुङलिङ्ग शाखा नापी कार्यालय टोल, ताप्लेजुङ-७ , ताप्लेजुङ कोपिल बहादुर राना ०२४-४६१०४८
२४ईटहरी 'ख' शाखा सयपत्री टोल, ईटहरी-४ , सुनसरी बिल्टु कुमार महतो०२५-५८८६९०
२५देवानगंज शाखा बजार टोल ,देवानगजं गाउपालीका-२ , सुनसरी बम बहादुुर पाण्डे९७४२१३४९१८
२६खाँदबारी शाखाखाँदबारी, संखुवासभा राजकुमार याख्या राई९८१५३१८४६९
२७कचनकवल शाखाकचनकवल-४ केचना चोक, झापा लक्ष्मण साह९८५७०४१०६०
२८गौरादह शाखागौरादह नगरपालिका, झापा दिल कुमार विश्वकर्मा९८२१२०४६९३
२९सहिदभुमी शाखासहिदभुमी गाउँपालिका, धनकुटा हरिओम चौधरी९८०४२६४७१८
३०अर्जुनधारा शाखाअर्जुनधारा नगरपालिका, झापा उषा राई ९८४५८९२८८९
३१ कानेपोखरी शाखा कानेपोखरी गाउँपालिका, मोरंग प्रेम लाल श्रेष्ठ ९८५५०४१२४६
३२ सुर्योदय शाखा सुर्योदय नगरपालिका, इलाम लक्ष्मन् कुमार क्षत्री९८४५१५८३९८
३३ महालक्ष्मी शाखा महालक्ष्मी नगरपालिका, धनकुटा रुप लाल पत्तल ९८४५३८६९०७
३४ मादी शाखा मादी नगरपालिका, संखुवासभा सुरेन्द्र बोट ९८४२८३८१०५
३५ याङवरक शाखा याङवरक गाउँपालिका, पांचथर गणेश बहादुर पौडेल ९८४२४६५१४७
३६ मैवाखोला शाखा मैवाखोला गाउँपालिका, ताप्लेजुङ कोपिल बहादुर राना ९८४१०६४०३२
३७ मेचीनगर शाखा मेचीनगर नगरपालिका, झापा लोकनाथ मिश्र ९८४२०९४४०८
३८ जोगमाई शाखा मै जोगमाई गाउँपालिका, इलाम नथुनी कुमार शाह ९८६४०३७५२७
३९ अन्नपूर्ण शाखा तेम्केमैयुम गाउँपालिका, भोजपुर राजेश प्रसाद कुशवाहा ९८४५९०३५५०
४०दिङ्ला शाखा षडानन्द नगरपालिका, भोजपुर मोहन चन्द्र अधिकारी ९८५२०६९५२५
४१ प्याउली शाखा अरुण गाउँपालिका, भोजपुर मोहन चन्द्र अधिकारी ९८५२०६९५२५
४२ फिदिम शाखा फिदिम नगरपालिका, पाँचथर बन्देश राई ९८२४०९४८६३
४३ फालेलुङ शाखा फालेलुङ गाउँपालिका, पाँचथरबन्देश राई ९८२४०९४८६३
४४ औंसीडाडा शाखा फेदाप गाउँपालिका, तेह्रथुम सुनिल फुयाल ९८४५६५८८८४
४५ मुडे शाखा धर्मदेवी नगरपालिका, संखुवासभा पविना प्रधान ९८६२२९७३४२
४६ अन्नपुर्ण शाखा तेम्केमैयुम गाउपलिका-३, भोजपुर राजेश प्रसाद कुशवाहा ९८४५९०३५५०

Address : बानेश्वोर ३४ काठमाडौँ रत्नराज्य स्कुल नजिक

Phone : ०१-४४९०५१३

Manager : निरन्जन महतो


क्र.ससाखाको नाम ठेगाना शाखा प्रबन्धक को नाम फोन नं
बनेपा शाखा बसपार्क , बनेपा-६ , काभ्रे राजेन्द्र सेढाई ०११-६६२९७८
पाँचखाल शाखा समाज कल्याण चोक, पाँचखाल-३, काभ्रे गिम्भिर बर्तौला ०११-४९९०५४
धादिङ्ग शाखा बिचबजार धादिङ्ग, निलकण्ठ-३ , धादिङ्गमेघ राज पन्त ०१०-५२०२५८
गजुरी शाखा पुरानो फिल्म हल टोल, गजुरी-२ , धादिङ्ग, नारायण जोशी ०१०-४०२१२९
पोखरा शाखा जाल्पा मन्दीर, पोखरा-८ , कास्की धुर्ब राज पौडेल०६१-५२१४६८
दमौली शाखा दमौलीबजार, ब्यास-१० , तनहुँ बलराम जोशी (डुम्राकोटी)०६५-५६१३०४
दुई पिप्ले शाखा दुई पिप्ले चोक, रम्घा-६ , लम्जुङ्ग शिवजी तिमिल्सिना ०६५-६९३६९४
गोर्खा शाखा गोरखाबजार, पृथ्बीनारायण-१ , गोरखाटिका बहादुर थापा ०६४-४२०९१०
स्याङ्गजा शाखा ठाडोलाईन, पुतलीबजार-१ , स्याङ्गजा क्षेत्रमान श्रेष्ठ०६३-४२०९१४
१० वालिङ्ग शाखा नगरपालिका जनेबटो ठाडोलाईन, वालिङ्ग-३ , स्याङ्गजा दिपेन्द्र प्रसाद पाण्डे ०६३-४४०५३४
११ सीउडीबर शाखा सीउडीबार, सुन्दरबजार-३ , लम्जुङ्गराम कृष्ण पन्त ०६६-४००११२
१२ लमजुङ शाखाशोर चोक, बेशीशहर-१ , लम्जुङ्ग ऋषि कान्त न्यौपाने ०६६-५२०७६४
१३ तालचोक शाखा तालचोक, पोखरा लेखनाथ-७ , कास्की सुवास श्रेष्ठ ०६१-५६०४६१
१४ आबुखैरेनी शाखा गोरखारोड, आबुखैरेनी-६ , तनहुँ भोजराज जोशी ०६५-५४०४६९
१५ खैरेनीटार शाखा खैरेनीटार बजार, खैरेनीटार-८ , तनहुँ सन्तोष खनाल ०६५-४१२०९९
१६ टाँडी शाखा टाँडी, रत्ननगर-२ , चितवन शोभा कंडेल०५६-५६०९८४
१७भरतपुर शाखा शंकरपथ, भरतपुर-१० , चितवन शक्ती प्रकाश अधिकारी०५६-५२८९३४
१८ चनौली शाखा चनौली, सारदानगर-६ , चितवन ज्ञानेन्द्र राज पन्त ०५६-५९२३११
१९ माडी शाखा वरुवा बजार, माडी-३ , चितवन सरोज राज जोशी ०५६-६९५३४३
२० पर्सा शाखा पर्सा, खैरहनी-४ , चितवन नमराज श्रेष्ठ ०५६-५८३७४९
२१ दुधौली शाखा चौकीटोल, दुधौली-८ , सिन्धुली रामज्ञान यादब ०४७-४१२०४२
२२ कावासोती शाखा गणेशमान चोक, कावासोती-४ , नवलपरासी अनन्त कुमार अर्याल०७८-५४०७६०
२३ डकाहा शाखा डकाहा बजार, सिर्थौली-१ , सिन्धुली अहमद बैठा ०४७-६९१९२९
२४ मध्यबिन्धु शाखा चोरमारा चोक, तमसरिया-६ , नवलपरासी लक्ष्मी आचार्य बन ०७८-४१०१०२
२५बेत्रावती शाखा बेत्रावती बजार, गेर्खु-९ , नुवाकोट भानुभक्त आचार्य ०१०-५६१९४२
२६ सिन्धुपल्चोक शाखा मेलचौर ज्ञानमन्दिर स्कुल नजिक, चौतारा-८ , सिन्धुपल्चोकबसन्त घिमिरे०११-६२०१९३
२७दोलखा शाखा चरिकोट, भिमेश्वोर-१० , दोलखा रामहरी अधिकारी ०४९-४२१९८०
२८ धैबुङ्ग शाखा कालिकास्थान, धैबुङ्ग-५ , रसुवा भाष्कर प्रकाश गौतम०१०-४१२०६४
२९ बेनी शाखा बेनी, अथुंगे-२ , म्याग्दी सुरेश बोट ०६९-४११०४१
३०बाग्लुंङ्ग शाखा उपल्लो चौर, बाग्लुंङ्ग-११ , बाग्लुंङ्गप्रकाश घिमिरे०६८-५२१२२०
३१ कुश्मा शाखा चमर्के, कुश्मा-६ , पर्वत राजेन्द्र अधिकारी ०७७-६९०५८०
३२ कोलुवा शाखा कोलुवा, मध्यबीन्दु-३ , नवलपरासी गणेश प्रसाद घिमिरे०७८-४०१०५४
३३ हेटौडा शाखा अजरअमर रोड,हेटौडा-४ ,मकवानपुर मदन राज जोशी ०५७-५२३८८२
३४ सिन्धुली शाखा राटमाटे हस्पिटल चोक, कमलामाई-६ , सिन्धुली भिमल मुखीया०४७-५२०७५२
३५भिमान शाखा भिमान, कमलामाई-११ , सिन्धुली मुना बडुवाल ०४७-४१००८०
३६ रामेछाप शाखा भैसेस्वर, मन्थली-१ , रामेछापशंकर कूमार हलुवाई०४८-५४०५४७
३७कालीका शाखाकालीका नगरपालिका, चितवन ऋषिराम तिमिल्सिना ९८४६३९१३७९
३८ बज्रबाराही शाखा गोदावरी नगरपालिका, ललितपुर भास्कर गौतम ९८४२०२८३१४.
३९ बुढानिलकण्ठ शाखा बुढानिलकण्ठ नगरपालिका, काठमाडौँ निरज मैनाली ९८४९१०७२१४
४० जलजला शाखा जलजला गाउपलिका-६. पर्बत सुरेश बोट ९८६७९७२१९०
४१ कुश्मा शाखा कुश्मा नगरपालिका-१२, पर्बत राजेन्द्र अधिकारी ९८४६२५४०८४
४२ चाँगुनारायण शाखा चाँगुनारायण नगरपालिका-७, भक्तपुर सबिता तामांग ९८४५४६०९८८

Address : गेटा कैलाली

Phone : ०९१-५५०४६७

Manager : बेदनाथ अधिकारी


क्र.सशाखा को नाम ठेगानाशाखा प्रबन्धक को नाम फोन नं
सुर्खेत शाखाबिरेन्द्रनगर,बिरेन्द्रनगर-१०, सुर्खेत राजु कुमार दास बनिया०८३-५२५३६९
जाँजरकोट शाखान्युरोड, खलंगा-२, जााँरकोटकर्ण बहादुर कार्कि ०८९-४३०१०४
दैलेख शाखापुरानो बजार,नारायण न.पा.-१ , दैलेखएकेन्द्र चाड ०८९-४१०२६२
गेटा शाखालिसाकम्पानी टोल, गेटा-३, कैलालीप्रकास अधिकारी०९१-५५१२६६
छिन्चु शाखाछिन्चु बजार, भेरी गांगा न.प-११ , सुर्खेत दिपक श्रेष्ठ ०८३-५४००९०
साडेपानी शाखासााढेपानी बजार, सााढेपानी-४ , कैलालीराजन थापा०९१-४०३१६१
भजनी शाखा भजनी बजार ,भजनी-३ , कैलालीप्रशुराम चौधरी०९१-५९०१९४
पथरैया शाखाअमौरी, पथरैया-३, कैलालीसोमित महतो०९१-६९७७३८
चौरजहारी शाखाचौरजहारी, बिजयश्वरी-३, रुकुमनिराकर अर्याल०८८-४०१०६१
१० साफेबगर शाखाछिपेखोला, साँफेबगर-६, अछामदेवेन्द्र थापा०९७-६२५१३३
११ पुर्नबास शाखाआई.बि.आर.डि. टोल, पुर्नबास न.पा.-७, कंचनपुरऋषि सुबेदी ०९९-४२०११३
१२ बोटेचौर शाखाबोटेचौर, सहारे-८, सुर्खेतमान बहादुर राना०८३-४१५००९
१३ अमरगढी शाखाअमरगढी, अमरगढी-४, डडेलधुरासुदर्शन तिमल्सिना०९६-४२०२६८
१४ हसुलीया शाखाहसुलीया गा.वि.स. भवन अगाडी ,हसुलीया-९, कैलालीभुप सार्की०८१-६२०४४५
१५ जुम्ला शाखा छिना, चन्दन नाथ न.पा.-६, जुम्लाओम प्रकाश वुढा०८७-५२०५४८
१६ राजिपुर शाखा पुरानो चोक, गौरी गंगा गाउपालिका-४, कैलालीपोषण पान्डे०९१-५०३०४८
१७ गोपघाट शाखा तिलताली, शीखर नगरपालीका-८, डोटीतारा प्रसाद न्यौपाने९८४८६१४१३१
१८ बैतडी शाखा पाटन बजार, पाटन नगरपालीका-६ , बैतडीदिनेश सिहं बिष्ट०९५-४०००९८
१९ बाजुरा शाखाफालासैन, बुढीगंगा नगरपालीका-६, बाजुराहरिचन्द्र भट्ट९८४८४४८८८९
२० दैजी शाखासामादैजी चोक, बेदकोट नगरपालीका-३, कंचनपुरजगत ठकुल्ला०९९-४०३०९९
२१ नलगाड शाखाडल्ली, त्रिबेणी नलगाड-७, जाजरकोट कोमल प्रसाद शर्मा९७४९१७३७९९
२२कृष्णपुर शाखाकृष्णपुर नगरपालिका , कंचनपुर कमल तिमिल्सेना९८४८४४८८८९
२३मंगलसेन शाखामंगलसेन नगरपालिका, अछाम विवेश विस्वकर्मा९८४८०५३८०६
२४सहजपुर शाखाचुरे नगरपालिका, कैलाली विरेन्द्र वि.क९८४९२८५८७१
२५कञ्चनपुर शाखाबेलौरी नगरपालिका, कंचनपुर निर्मला तिमल्सिना९८६८४१४८५७
२६सिगास शाखासिगास गाउँपलिका, बैतडी जनक राज भट्ट९८६१५६३८२४
२७पञ्चपुरी शाखापञ्चपुरी नगरपालिका, सुर्खेत संगित वली९८४७८५२३७२
२८ निगाली शाखाचुरे गाउँपालिका, कैलाली सुनिल चौधरी९८६४५५६९३०
२९दुल्लु शाखादुल्लु नगरपालिका, दैलेख सस्मीता क्षेत्री९८६८२७४३७०
३०देवस्थल शाखाबनगाड कुपिण्डे नगरपालिका, सल्यान अमर बि.सी.९८४४१७१११८
३१मस्टमाण्डु शाखागन्यापधुरा गाउँपालिका, डडेलधुरा सुन्दर सिंह स्वर्णकार९८६५५६८१८२
३२नारायणपुर शाखाटिकापुर नगरपालिका, कैलाली लोकेन्द्र बहादुर शाह९८४८६३२५७६
३३सिम्ली शाखासानीभेरी गाउँपालिका, रुकुम होमनाथ शर्मा९८६०४७९४२१
३४खोलागाउँ शाखाचौरजहारी नगरपालिका, रुकुम सिद्घर्थ नेपाली९८६८९१४४९८
३५चिपुर शाखाअजयमेरु गाउँपालिका, डडेलधुरा सुरेश सुतार९८४८६४७९७८
३६ कालिमाटी शाखा कालिमाटी गाउँपालिका, सल्यान दिपक श्रेष्ठ ९८४८०५५०२५
३७ मोहन्याल शाखा मोहन्याल गाउँपालिका, कैलाली सोमित महतो ९८५८०३६९६१
३८ दोधारा चाँदनी शाखा महाकाली नगरपालिका, कंचनपुर कमल तिमिल्सिना ९८४८४४८८८९
३९ शुक्लाफाँटा शाखा शुक्लाफाँटा नगरपालिका, कंचनपुर जगत ठकुल्ला ९८४८५३८५८८
४० फुलबारी शाखा धनगडी उपमहानगरपालिका-१८. कैलाली कमला चौधरी ९८१४६५१७६२
४१ कैल्पलमान्डु शाखा गन्यापधुरा गाउपलिका-४, डडेल्धुरा प्रकाश श्रेष्ठ ९८४३३८०७१०
४२ आलिताल शाखा आलिताल गाउपलिका, डडेल्धुरा ९८६३२०४१४१
Head Office

Address : Mid Baneswor-34, Kathmandu

Phone : 01-4490513, 01-4464852

Fax : 01-4465785

Email : cbbhtd@ntc.net.np